"Вземи ме вкъщи" - кампания на Magic FM за теб и твоя нов любимец

Предишната тема Следващата тема Go down

"Вземи ме вкъщи" - кампания на Magic FM за теб и твоя нов любимец

Писане  Admin on Пет 24 Сеп 2010, 20:00

Всяка година хиляди домашни любимци остават без дом, защото техните стопани ги изоставят или изхвърлят на улицата нежеланото им потомство.

Всяко куче или котка на улицата си има собствена история, но въпреки разликите, проблемът винаги е резултат от безотговорност и равнодушие.

Инициативата „Вземи ме вкъщи“ на Радио Меджик ФМ (Magic FM) има за цел да промени нагласите към тези животни, да ги извади от анонимност и да им даде шанс да намерят добър и сигурен дом. Затова ние ще показваме истински животни за осиновяване с техни снимки и подробна информация за характера, навиците и актуалното им здравословно състояние.

Всеки, който желае да осинови домашен любимец, предлаган в кампанията, трябва да посети секцията на „Вземи ме вкъщи“ в сайта MаgicFM.bg и да попълни поместенатата там анкетна форма. С анкетата се събира подробна информация за осиновителя и неговия дом, за опита и мотивацията му за отглеждане на домашен любимец и т.н. След като екипът на радиото се запознае с дадените отговори и прецени кандидата като подходящ за осиновител, ще се свърже с него за среща. Първият кандидат, отговорящ на условията за осиновител ще получи възможността да осинови избраното животно.

Кампанията за осиновяване на домашни любимци „Вземи ме вкъщи“ се осъществява с безценната подкрепа на международната благотворителна организация за защита на животните „4 лапи“, сайта за осиновяване bezdom.com и ветеринарна клиника Итавет. Медийни партньори на инициативата са безплатното издание Програмата, предаването „На кафе“ по Нова телевизия, National Geographic Channel, агенция за външна реклама News Outdoor, печатница J-Point, Телевизия The Voice, Метромедия, електронното списание Az-Jenata.bg и рекламна агенция Сфера дизайн.

„Вземи ме вкъщи“ е в Интернет на адрес Dom.MagicFM.bg.
Заповядайте във ФОРУМА на "Вземи ме вкъщи".
Станете част от страницата на "Вземи ме вкъщи" във FACEBOOK.

Повече за Magic FM

Admin
Admin

Брой мнения : 221
Местожителство : Bulgaria

Вижте профила на потребителя http://www.bgmedia.tk

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics